tarihinde yayınlandı Yorum yapın

İSKİ Dış Mekan Endüstriyel Anahtar Şartnamesi

Temin edilecek ağ anahtarı non-blocking L2 tipte, web tabanlı yönetilebilir yapıda olacaktır.

Temin edilecek ağ anahtarının üzerinde 8 adet 10/100/1000 Mbps PoE+ Ethernet portu, en az 2 adet 1000 Mbps SFP uplink portu bulunacaktır.

Temin edilecek ağ anahtarının tüm portları birbirinden bağımsız olarak çalışabilecektir. Cihaz üzerinde birbirine bütünleştirilmiş (paylaşımlı olmayacaktır) portlar olmayacaktır.

Temin edilecek ağ anahtarı port bazlı VLAN, SNMPv1/2/3, IGMP Snooping, DSCP, QoS, RSTP, NTP, Port bazlı PoE yönetimi özellikleri destekleyecektir.

Temin edilecek ağ anahtarı güncel ring protokollerinden en az birini destekleyecektir.

Temin edilecek ağ anahtarıları üzerinde, Web üzerinde set edilebilen güç arızası, PoE kesilmesi gibi durumalarda aktive edilebilen röle çıkışı bulunacaktır.

Temin edilecek ağ anahtarlarının anahtarlama kapasitesi en az 20 Gbps, paket iletim kapasitesi ise en az 14,8 Mpps olacaktır.

Temin edilecek ağ anahtarının anahtarlama MAC adres tablosunun kapasitesi en az 8K olacaktır.

Temin edilecek ağ anahtarı TS EN 61000-4-2 standardına uygun en az 4. seviye elektrostatik deşarj ve TS EN 61000-4-5 stanardına uygun en az 4. seviye iletişim portları yıldırım koruması sağlayacaktır.

Temin edilecek ağ anahtarının çalışma sıcaklık aralığı -10°C-50°C ve faz değiştirmeyen nem aralığı en az 5-95% olacaktır.

Temin edileek ağ anahtarının en az bir portunda 60 Watt HPoE desteği olcak diğer portlarda ise port başına en az 30 Watt PoE gücü destekleyebilecektir. 2 (iki) adet 150 Watt Güç kaynağı ile beslendiğinde toplamda 270 Watt PoE gücü temin edebilecektir.

Temin edilecek ağ anahtarının 2 (iki) adet güç kaynağı girişi olacak, en az 150 Watt kapasiteli güç kaynağı ile teslim edilecektir. İlave PoE gücü olduğunda 2. bir güç kaynağı ile toplam güç kaynağı kapasitesi arttırılabilecek güç kaynaklarından bir tanesi çalışmadığına PoE gücünün düşmesi dışında bir performans kaybı olmayacak, cihaz çalışmaya devam edebilecek bu şekilde yedeklilik sağlanabilecektir.

Temin edilecek ağ anahtarı üzerinde, anahtarın çalışma durumunu, portların ise ağ durumunu ve PoE aktiflik durumunu gösteren LED ler olacaktır.

Temin edilecek ağ anahtarı duvar, masaüstü ve rack tipi montaj yapılabilecektir.

Temin edilecek ağ anahtarı Web tabanlı kullanıcı ve yönetim ara yüzü ile teslim edilecektir.

IP Adres ve DNS sunucu değişiklikleri kolayca yapılabilecek, cihaz trafiği cihaz üzerinde yapılan ayarlamalar gibi bilgileri kaydedebilecek ve yönetimine müsaade edebilecektir.

Temin edilecek ağ anahtarı CE, FCC işaretli ve ROSH(II) direktifine uygun olacaktır.

SFP modül en az 10 km mesafeye kadar veri iletimi yapabilecektir.

Endüstriyel PoE switch için en az 0-70°C çalışma sıcaklığında modül olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir