Hikvision

74 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

74 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Hikvision Firması Hakkında

Hangzhou Hikvision Digital Technology

Menşe : China

Website :  hikvision.com

Hangzhou Hikvision Dijital Technology Co, Ltd  2001 yılında kurul merkezi Hangzhou olan Çinli üretici ve video gözetim ekipmanları tedarikçisidir.
Hikvision, yenilikçi güvenlik kamerası ürün ve çözümlerinin dünya lideri tedarikçisidir. Sektörün en büyük Ar & Ge gücüne sahip olan Hikvision, ses ve görüntü kodlama, video görüntüsü işleme ve veri depolama gibi kilit teknolojilerin yanı sıra bulut bilişim, büyük veri ve derin öğrenme gibi geleceğin parlak teknolojilerinde de ilerlemeye devam etmektedir. Güvenlik kamerası sektörünün yanı sıra akıllı ev teknolojileri, endüstriyel otomasyon ve otomotiv elektroniği sektörlerine de uzanan Hikvision, uzun-vadeli vizyonunu karşılamayı hedefliyor. Her zaman müşterileri için değer yaratan Hikvision, tüm dünyada varlığını göstermek adına 33 adet bölge şubesiyle hizmet veriyor.
Ulaşım ve park sistemleri için Plaka Tanıma Modülü, Bina Yönetim Sistemleri için entegre kartlı geçiş modüllerine sahiptir.
Hikvision'un şu anda 9 bin 300'ü Ar-Ge mühendisleri olmak üzere 20.000'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Şirket yıllık satış gelirlerinin %7 - 8'ini sürekli ürün yeniliği için araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmaktadır. Araştırmadan tasarıma, geliştirmeye, testten, teknik desteğe ve hizmete kadar her türlü işlemi içeren eksiksiz, çok seviyeli bir Ar-Ge sistemi kurmuştur. Hangzhou merkezinde bulunan Ar-Ge ekipleri, Montreal, Kanada ve Silikon Vadisi, Kuzey Amerika'daki Kaliforniya, Çin, Pekin, Şanghay, Chongqing ve Wuhan'daki Ar-Ge merkezleri de dahil olmak üzere global olarak faaliyet göstermektedir.
Dünyanın en büyük güvenlik üreticisi olan Hikvision, video gözetim endüstrisinin dijitalleşme, ağ oluşturma ve istihbarat alanındaki devriminde öncü olmuştur. IHS raporuna göre Hikvision, üst üste altı yıl boyunca (2011-2016) dünyanın en büyük CCTV & Video Gözetim Ekipmanı tedarikçisi haline gelmiş ve ağ kameraları dahil olmak üzere neredeyse tüm bireysel ekipman kategorilerinde bir numaralı pazar payını korumuştur.
Hikvision ürün ailesi, küçük ev ve işyeri kamera güvenlik sistemlerinden, binlerce kameranın izlendiği ve kayıt yönetimi yapıldığı metrolar, havalimanları, karayolları ve şehir merkezi izleme (Mobese) sistemleri gibi büyük projelere kadar çözümler sağlayan geniş bir ürün portföyü oluşturmaktadır. Kalite/fiyat optimizasyonunun ön sıraya çıktığı projelerimizde, müşterilerimizin taleplerini ve ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek HD Analog ve IP Video ürünlerini kullanıyoruz.
IP Kameralarının tamamında Video Analiz Yazılımları ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Giriş seviyesi modellerde temel seviyede yetenekler ile donatılmışken, yüksek seviye modellerde son derece gelişmiş video analitik yetenekler ile sunulmaktadır. İnsan Sayma, Yüz Tanıma, Yoğunluk Haritası Oluşturma gibi yazılımlarda yüksek performans gösterirler.