Data

OMURGA AĞ ANAHTARI SATIN ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ

Omurga ağ anahtarı stackable (yığınlanabilir) mimaride olmalı Omurga anahtar üzerinde 24 adet 1000 Base-X SFP/GBIC modül yuvası bulunmalı SFP modülleri 1000Base SX, 1000Base LX, 1000BaseZX/LH80, 1000BaseT SFP modüller takılabilmeli Anahtarlama (backplane) kapasitesi en az 160 Gbps olmalı Paket iletim performansı en az 110 Mpps olmalı Çözümü üzerinde en az 64 Mb Flash ve 512 Mb …

OMURGA AĞ ANAHTARI SATIN ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ Devamı »

İÇ ORTAM AĞ ANAHTARI SATIN ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ

PORT SAYISI VE TÜRÜ 24 adet 10/100/1000 Gigabit Base-TX autosence ethernet portu (auto-negotiate full duplex, halp dublex ve aktif çalışmalı) 2 adet 1000 Base-X SFP portu POE DESTEĞİ 10/100/1000 Base-TX portların IEEE 802.3af PoE 15.4W DC Enerji tüm bakır portlar IEEE 802.3at PoE+ 25.5W DC Enerji tüm bakır portlar VERİ HIZI Cihaz anahtarlama (backplane) kapasitesi …

İÇ ORTAM AĞ ANAHTARI SATIN ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ Devamı »

FİBER OPTİK KABLO VE FİBER PATCH PANEL MALZEMELERİ ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ

FİBER OPTİK KABLO 1 Gb/s hızındaki ethernet sinyalini en az 5 km mesafeye iletebilme özelliğinde olmalı 12 core polietilen dış kılıf, çelik bant, koruyucu bant, gerilme ipi, bufferlar ve ortada fiber merkezi eleman yapısında olmalı Single Mode fiber optik kabloda ekler dahil 1 km mesafe için 1310 nm dalga boyunda zayıflama değeri en çok 0,5 …

FİBER OPTİK KABLO VE FİBER PATCH PANEL MALZEMELERİ ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ Devamı »

ETHERNET CATEGORİ KABLO SATIN ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ

CAT6A UTP UTP kablo altyapısı ANSI/TIA 568-C.2 ve ISO/IEC 11801 ve ISO/IEC 61156-5 Cat6 standartlarında belirtilen 4 çiftli 100 Ohm Category 6 performans spesifikasyonlarına uygun olmalı Sarmal çiftler arasındaki sinyal etkileşimini en aza indirmek amacıyla her bir çift kendi arasında yapışık olacak ve sarmal çiftlerin açısının bozulmaması için arasından seperatör veya izalatör geçecektir. Kablo 100 …

ETHERNET CATEGORİ KABLO SATIN ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ Devamı »

Shopping Cart