Biz

Neden Biz ?

Telenfo Bilişim Teknolojide Biz ✓

Akıllı şehirler kapsamında ilçelere, mahallelere, hanelere her türlü IoT, elektronik haberleşme teknolojisiyle kamera gözlem, güvenlik geçiş kontrol, yangın algılama, anons tahliye alarm, saldırı tespit, radar, güvenlik yönetimi bilgi sistemleri, veri merkezi altyapısı yönetimi, nesnelerin interneti, profesyonel ses ve görüntü, iletişim ağı yapılandırma yönetimi, bina yönetim, led aydınlatma ve iklimlendirme yönetimi, enerji-su-yakıt-güç tüketim izleme ve yönetim, araç takip, trafik sinyalizasyon, mobil iletişim ve yazılım, zayıf akım sistemleri kurmak, bu sistemlerin enerji dağıtım, altyapı ve üstyapı çalışmalarını yapmak, sistemlerle ilgili aparatlarıyla birlikte ürün ve yazılımların entegrasyonunu, elektrik mühendisliği disipliniyle imalatını, ithalatını ve ihracatını, toptan ve perakende ticaretini, alımını, satımını ve satış sonrası bakım, onarım ve eğitim hizmetlerini vermek başlıca faaliyet konuları arasındadır.

Projelerde ve Toplu Alımlarınızda Biz ✓

Proje hizmetleri için teknik arkadaşlarımız size en uygun ürün ve çözümü sunmak için hazırdır. Toplu alımlarınızda da yine uygun fiyat ve ödeme avantajlarımızla yanınızdayız. Proje ve toplu alım teklif taleplerinizi teklif@telenfo.com.tr e-posta adresine mail atabilirsiniz. Destek için lütfen iletişime geçin.

Ürün Alımlarınızda Biz ✓

Telenfo.com.tr olarak anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile Türkiye’nin 81 iline hızlı gönderim sağlamaktayız. Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya verildikten sonra alıcıya ait adrese gönderime çıkmaktadır. Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişleriniz 1-4 iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

Sanal Pos ile Kartınızla Güvenli Ödeme İşleminde Biz ✓

telenfo.com.tr olarak Pos sistemlerinde Türkiye lideri olan PayTR ile çalışmaktayız. Kredi veya banka kartınızın hangi bankaya ait olduğu fark etmeksizin sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Güvenebilir miyim sorusu varsa PayTR firmasını internetten araştırabilirsiniz. En güvenli ödeme yöntemlerinden biridir. Bu hizmetini profesyonel olarak yapmakta ve müşterilerinden hizmet ücreti almaktadır. Güçlü altyapısı ve sunucuları ile bilgileriniz %100 güvenli bir şekilde gizlenmektedir. Kredi kartlı alışverişlerinizde sitemizde 12’ye varan taksitlerle alışveriş yapabilirsiniz.

128 Bit SSL Sertifikası ile Güvenli Alışverişte Yine Biz

telenfo.com.tr kullandığı SSL sertifikası sayesinde Ad Soyad, Mail Adresi, Telefon Numarası, İkamet Adresi ve T.C. Kimlik Numarası gibi kişisel bilgilerinizi güvenle korumaktadır. Sitemizin sahip olduğu 128 Bit Ssl Sertifikası ile hiçbir endişeniz olmadan dilediğinizde alışveriş yapabilir, bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Havale ve Eft Seçenekleri ile Kolay Ödemede Biz ✓

En bilinen ödeme yöntemi olan Havale/EFT yöntemi ile hızlıgüvenilir bir şekilde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Öncelikle satın alacağınız ürünleri sepete ekleyip teslimat adresinizi yazın ardından ödeme sayfasına geçin burada Havale/EFT yöntemi ile ödemeyi seçin.

Bildiğiniz gibi internet ve mobil bankacılık uygulamanızdan veya bankamatikten, banka hesabımıza ürünün bedelini Havale ve Eft olarak yapabilirsiniz. Bu şekilde ödemeyi yaptıktan sonra, ödeme dekontunuzu bize ulaştırın Whatsapp Hattımıza 0533 406 03 40 dekontun fotografını atınız veya info@telenfo.com.tr mail adresimize dekontun görselini mail atınız. Akabinde arkadaşlar işlemleri başlatacaktır. Havale/ EFT yöntemini seçen müşterilerimize sürpriz hediyelerimiz bulunmaktadır.

İletişim ve Ulaşım Kolaylığında da Biz ✓

(Telenfo Bilişim Yerel Mağazadan, Websiteden, Telefondan , WhatsAppdan , Sosyal Medyadan, Her Yerden… )

Ürün seçim ve alım konusunda yardım ve destek için her daim yanınızdayız. Telenfo Bilişim olarak teknoloji alanında uzman ve köklü bir firmayız. İstanbul Pendik Çamçeşme Mh. Selamet Cd. No: 18A adresinde mağazamız bulunmaktadır. Ziyaret edebilirsiniz. Sabit telefon numaramızdan 0850 255 09 10 arayıp bilgi alabilirsiniz. WhatsApp Destek Hattımızdan 0533 406 03 40 bizlere mesaj atabilirsiniz. E-posta adresimizden info@telenfo.com.tr bizlere e-posta atabilirsiniz. telenfo.com.tr adresindeki ürünleri ve makaleleri inceleyebilir yorumlar yapabilirsiniz. Ayrıca bizleri sosyal medya hesaplarımızdan facebook.com/telenfo/ takip edebilirsiniz.

Telenfo minimum maliyet optimum faaliyet